لطفا صبر کنید ...
جزئیات کتاب جزئیات کتاب

دین و چالش های جهان معاصر
دین و چالش های جهان معاصر
نویسنده   مهدی چهل تنی-منوچهر صدوقی صها-الیاس کلانتری- عبدالرحیم کواهی
مترجم  
ناشر   مرکز پژوهش ادیان جهان
سال نشر   1393  چاپ اول
چاپ اول   1393
تاریخ درج در سایت   07 آبان 1393
دفعات بازدید   365
قیمت   40000 تومان
0 نفر پسندیده اند 0   0 نفر نپسندیده اند 0


توضیــــحات

کتاب دین و چالش های جهان معاصر، پاسخ به مجموعه سوالات دینی، اعتقادی و فلسفی می باشد که به همت و کوشش استاد گرانقدر ادیان، دکتر عبدالرحیم گواهی و با همکاری چند تن از اساتید بنام در حوزه مطالعات اسلامی  آقایان : مهدی چهل تنی ، منوچهر صدوقی سها و الیاس کلانتری ، تالیف شده است.

مولف هدف از تالیف کتاب را ادای مسولیت عظیم الهی خویش نسبت به حفظ دیانت و دین باوری درجامعه وبخصوص نسل جوان ذکر کرده و در مقدمه کتاب ذکر می کند که ما(گروهی از شاگردان وهمفکران مرحوم علامه جعفری) با مشاهده حمله و هجمه بی وقفه وغیر منصفانه افکار استعماری،صهیونیستی و انحرافی به ذهن جوانان پاک و معصوم کشورمان در سال های اخیر ،  تصمیم گرفتیم تا به حول و قوه الهی ، با دفاع از حق، افشای سخن باطل کنیم و ایرادات، شهبات و اتهامات به  ساحت دین مقدس اسلام و مکتب حقه جعفری را پاسخ گوییم . لذا همه تلاش کردیم تا هر یک از پرسش های مطرح شده را حتی المقدور به صورتی منطقی و عقلانی ، به زبان علمی روز ، و با استفاده از منابع اصیل اسلامی و معارف شیعی ، به صورتی مختصر ومفید پاسخ دهیم.

کتاب دین و چالش های جهان معاصر شامل 275 سوال می باشد که در هفده فصل تنظیم شده ، و در دوجلد با 1241صفحه ، به قیمت 40.000 تومان برای یک دوره دو جلدی توسط انتشارات کلیدر به چاپ رسیده است وتوزیع آن از طریق  انتشارات  مرکز پژوهش ادیان جهان خواهد بود.

از این کتاب ارزشمند در تاریخ 27 مهرماه سال 93 در کتابخانه ملی با حضور جمعی از اساتید و صاحبنظران دین و فرهنگ رونمایی گردید.فرم سفارش کتاب

نام و نام خانوادگی
شماره سریال فیش پرداختی
پست الکترونیک
آدرس کامل پستی
شماره تماس
کد پستی

کلیه حقوق متعلق است به مرکز پژوهش ادیان جهان
Copyright 2011-2012 World Religion Research Center All rights reserved
Designed & Powered by RedPineSoft
بازدید امروز : 105
بازدیـــــد کـل : 331179
خبــرنـامه مرکز پژوهش ادیان جهــان
ایمیل خود را وارد کنید و آن را به لیست خبرنامه اضافه و یا از آن حذف نمایید
عضویت در خبرنامه افزودن ایمیل به خبرنامه حذف ایمیل از خبرنامه